Rope Course in Summer Camp

O Anglickom športovom Campe

Anglický športový tábor je jedinečný letný tábor, ktorý umožňuje deťom vo veku 6 až 12 rokov rásť a rozvíjať sa, pretože si vytvárajú nové zručnosti a záujmy v rôznych vodných športoch, tenisu, atletike a jazykoch. Anglický športový tábor sa snaží vytvoriť bezpečné prostredie bohaté skúsenosti, ktoré povedú k neuveriteľným dobrodružstvám a nekonečným spomienkam. Program v Anglickom športovom Campe je navrhnutý tak, aby sa mohli zúčastňovať deti rôznych vekových skupín a vyskúšať si nové a dobrodružné športy a spoznať jedinečné jazyky z celého sveta; Španielčina, ruština, nemčina a samozrejme angličtina, ktorá je hlavným jazykom po celú dobu.


Cieľom zavedenia rôznych jazykov pre deti je poskytnúť im široký pohľad na rôzne jazykové možnosti, ktoré majú, a predstaviť im dobré aj zlé stránky každého jazyka, aby videli, ktorý typ im vyhovuje viac.


Na druhej strane sa anglický športový tábor rozhodol rozšíriť možnosti športového vyžitia pre deti, pretože leto je pre deti najlepším obdobím na vyskúšanie nových dobrodružstiev, športu, ktorý môžu dobre poznať alebo ich ešte nikdy nevyskúšali. Presne z tohto dôvodu má náš personál veľa zručností pre rôzne druhy športu. Okrem toho sú deti vždy rozdelené podľa ich schopností a veku. Oboma spôsobmi zlepšujú svoje zručnosti alebo techniku ​​počas obdobia stráveného v tábore. A čo je najdôležitejšie, nadviazať nové priateľstvá a užiť si letnú dovolenku.